[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Обговорення на сайті » оформлення сайту » Футбольні анекдоти (кращі футбольні анекдоти)
Футбольні анекдоти
ігорДата: Четвер, 20.11.2008, 20:28 | Повідомлення # 16
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Статус: Offline
Номер 15
Було у батька два сини: один -розумний,а другий-футболіст.

Додано (20.11.2008, 21:20)
---------------------------------------------
Номер16
Жили два футболісти. Один з них помер і через деякий час написав листа живому: "В мене все в порядку. Живу тут нормально. Граємо в футбол. Вчора грали із збірною Пекла, правда програли 1:3. Але нічого. Є і хороші новини. Я бачив тебе у заявці на наступну гру"

Додано (20.11.2008, 21:28)
---------------------------------------------
Номер17
Футболіст хвалиться своїй дружині :
-Сьогодні я забив два мячі
-Молодчина.А як закінчилась гра?
-1:1...

 
energetyk-bДата: Вівторок, 25.11.2008, 20:25 | Повідомлення # 17
Admin
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Статус: Offline
Номер 18
один чувак каже іншому: знаєш що мені в жіному футболі найбільше подобається?коли жінки гол забивають і футболку на голову натягають) biggrin
 
pfcDesnaДата: Неділя, 30.11.2008, 13:44 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Статус: Offline
Команда ЦСКА в очередной раз порадовала болельщиков. На этот раз она порадовала болельщиков Спартака. biggrin biggrin biggrin
 
pfcDesnaДата: Понеділок, 01.12.2008, 19:29 | Повідомлення # 19
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Статус: Offline
biggrin
 
ЯлюблюBMWДата: П`ятниця, 19.12.2008, 09:17 | Повідомлення # 20
Експерт
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Статус: Offline
Президент ФК "Енергетик" побудував на території спорт-комплексу бурштинців нічний клуб "Енергія", щоб футболісти не шлялися у ночі по Бурштину!
 
AHAPXICTДата: Понеділок, 29.12.2008, 09:31 | Повідомлення # 21
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Номер 21
Грають футбол комарі проти слонів. Після гри слони підходять до комарів і кажуть:
- Ви, цво, тіпа пробачте нам, ми трішки ваших фудболістів потоптали.
- Та нічого, ми також кальбували!

Додано (29.12.2008, 10:31)
---------------------------------------------
Номер 22
Зустрічаються троє друзів.
Двоє питаються третього, який недавно одружився:
- Чувак, та ти шо??? Вже на три матчі "Енергетика" не появився, як бов холостий то приходив самий перший, семічки плював.
- Та пацани, така лажа, я базарю. Коли тільки збираюсь на фудбол, жінка починає плакати що хоче любові, ніжності, сексу!
- Та то легко вирішити, викрикнули друзі. Наступного разу збирайся на фудбол заздалегіть. І коли жінка зачне стогнати що хоче сексу, ТИ ставиш її раком, скидаєш труси, чи те що на ній, дивишся на ТО діло, кидаєш 2 палки і поки жінка від шоку не прийшла до себе, тікаєш на фудбол.
Пройшов тиждень, третього на матчі знову не було. Зустрічаються троє друзів наступного дня і двоє до нього:
- Ну що вже сталось, що тебе вже не було??
- Та розумієте пацани, зробив як ви казали, поставив жінку раком, скинув труси, ПОДИВИВСЯ на то ДІЛО, і подумав: "А нахрена мені той футбол"!

Прикріплення: 7621025.gif (3.1 Kb)


Я не страшний, я ніжний і пухнастий
 
Форум » Обговорення на сайті » оформлення сайту » Футбольні анекдоти (кращі футбольні анекдоти)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Форма входу
Пошук
Наше опитування
Найкращий гравець «Енергетика» в першій лізі (2005/2006 – 2008/2009рр.
Всього відповідей: 341
Сауны города Москвы
Попадая в сауны города Москвы понимаешь, что жизнь прожита не зря. Московские сауны всегда восстановят силы спортсмена.
Статистика