Головна » 2009 » Лютий » 16 » НАРЕШТІ ПРОРВАЛО... ДАЛІ БУДЕ???
НАРЕШТІ ПРОРВАЛО... ДАЛІ БУДЕ???
11:04

12 лютого, о 9:00 делегація футбольного клубу «Енергетик» на своєму клубному автобусі  вирушила на Львів, де було заплановано зіграти дві товариські зустрічі з вихованцями львівських «Карпат».

0 12:00 наші футболісти розпочали поєдинок з «Карпатами-2», котрі виступають у групі «А» другої ліги. У стартовому складі «Енергетика» вийшли на поле: воротар - Назар НОВІКОВ (у другому таймі його замінив Микола ХОМИН), захисники - Василь КАЧУР,  Ігор ПАЩЕНКО, Ярослав ДЕРЕНЮК та Віталій ЯЦЕНКО, півзахисники - Юрій БЕРКИТА, Ігор МІГАЛАТЮК, Андрій ЧЕРНОВ та Роман КОВАЛЕВСКІ, а також нападники Василь ПАВЛИК та Олександр ГОРЗОВ.

Незважаючи на прохолодну погоду, гра видалась досить цікавою. Команди демонстрували красивий та видовищний футбол, створювали багато небезпечних моментів.

«Енергетики» з перших хвилин матчу захопили ініціативу та почали один за одним створювати гольові моменти. Спочатку Ігор ПАЩЕНКО пробив головою після подачі з кутового – невлучно. Трохи згодом Василь КАЧУР, перехопивши атаку львівян, виконав дальню діагональну передачу на МІГАЛАТЮКА. Ігор на одному замаху прибрав захисника та спрямував м’яч на ближню стійку, куди добігав Олександр ГОРЗОВ, та його випередив воротар. А чого вартий прохід Василя ПАВЛИКА по правому флангу, після удару якого м’яч потрапив у сітку воріт, щоправда з зовнішньої сторони... Та це був далеко не останній небезпечний момент «енергетиків» в матчі. Нагоду відзначитись мали також Ярослав ДЕРЕНЮК, Ігор МІГАЛАТЮК та Ігор ПАЩЕНКО.

Все на що спромоглись львівяни – це декілька ударів здалеку та два виходи, які нейтралізував Назар НОВІКОВ.

За п’ять хвилин до завершення основного часу першого тайму, коли гравці вже готувались до перерви, бурштинці здобули право на виконання штрафного улару. До м’яча підійшов капітан «енергетиків» - Василь КАЧУР. Він спрямував м’яч на правий фланг карної зони «Карпат», де перебував ПАВЛИК. Василь майстерно прийнявши м’яч на груди, опустив його на землю та на замаху положив воротаря в протилежний бік. Йому залишилось оббігти воротаря та розстріляти порожні ворота, що він бездоганно виконав. 1:0!!!

Та львівські футболісти мали реальну нагоду зрівняти рахунок ще у першому таймі. На 45-й хвилині арбітр призначив незрозуміле пенальті в бурштинські ворота (ніби то за фол Ігора ПАЩЕНКА, який був неподалік від зіткнення двох львів’ян). Та футболіст, який пробивав «одинадцятиметровий» розвівши воротаря та м‘яч по різних кутах воріт, попав у стійку. Його партнер добив м’яч у сітку та арбітр знову ж таки з незрозумілих причин відмінив взяття воріт!???

Після перерви відбулись деякі зміни у складі «Енергетика». На захист воріт став Микола ХОМИН, а також під час другого тайму Олександра ГОРЗОВА замінив Генадій ПАРАЩІЙ (вихованець долинського «Нафтовика», котрий вже виступав за «Енергетик» з 2005 по 2006 рік. В минулому сезоні забив 18 голів у 24-ох поєдинках за одну з команд Закарпатської області).

Львівяни почали грати більш відкрито та комбінаційно, намагаючись відігратись. Вони перехопили ініціативу та почали частенько загрожувати воротам Миколи ХОМИНА. А «енергетики» тим часом, «сіли» в захист та проводили контратаки, одна з яких завершилась взяттям воріт «Карпат-2». На 19-й хвилині другого тайму Юрій БЕРКИТА перехопив м’яч та надіслав його в центральне коло, де ним заволодів ПАРАЩІЙ. Генадій швидко добіг до штрафного та обігравши захисника «запустив» м’яча у дальній кут воріт і несхибив – 2:0!!!

На 22-й хвилині м’яч знову побував у воротах «Карпат», та арбітр зустрічі незарахував гол, зафіксувавши грубу гру проти воротаря. Львів’яни намагаючись скоротити відставання створили декілька небезпечних моментів та щоразу їм на заваді ставали захисники «Енергетика» або неточність, а одного разу – поперечка воріт.

Після чергової контратаки, на 76-й хвилині матчу, бурштинці заробили право виконати штрафний удар. ДЕРЕНЮК гарматним ударом пробив по воротах суперника та воротар парирував удар Ярослава та м’яч підібрав Ігор МІГАЛАТЮК і вколотив його у дальню девятку, таким чином встановивши остаточний рахунок матчу -3:0!!!!!!!!!!

Варто відзначити у цьому поєдинку захисника Ігора ПАЩЕНКА, котрий провів один з найкращих матчів за бурштинську команду. Особливо приємно було спостерігати за зіграністю гравців лінії півзахисту – Ігора МІГАЛАТЮКА та Андрія ЧЕРНОВА.