Головна » 2009 » Лютий » 20 » БЕНЕФІС ДМИТРА ГОЛОВКА
БЕНЕФІС ДМИТРА ГОЛОВКА
19:35
Після перемоги над «Карпатами-2» на штучний газон бази львівської команди вийшов інший склад бурштинського «Енергетика» для того, щоб помірятись силами з дублерами вищолігових «Карпат». Кольори бурштинської команди захищали: воротар – Сергій КАРПОВ, захисники – Максим ЛУК’ЯНОВ, Микола ЛАЗОРИК, Юрій ШАЛАТА та Віктор ЯНЕВИЧ, півзахисники - Володимир РУДНИЦЬКИЙ, Сергій СЄРГЕЄВ, Ігор ДОЛОТКО та Дмитро ГОЛОВКО, а також нападники - Ігор КАЛАПАЧ та Роман СТЕПАНОВ (гравець луцької «Волині», що приїхав на оглядини в бурштинську команду).
Розігравши м’яч футболісти львівської команди відразу «пішли» на ворота «Енергетика», але наші захисники, хоч і з великими зусиллями, та все ж відводили небезпеку від власних воріт. На перших хвилинах матчу варто відзначити удари Дмитра ГОЛОВКА здалеку та Ігора КАЛАПАЧА зі штрафного, що прийшовся в руки голкіперу.
На 10-й хвилині Ігор ДОЛОТКО виконавши подачу зі штрафного, спрямував м’яч у воротарський майданчик, а той відбившись від землі та оминувши гравців обох команд цілеспрямовано попрямував у кут воріт. Та неподалік опинився захисник «Карпат», який в поспіху вибиваючи м‘яч ледь не зрізав його у власні ворота.
На 13-й хвилині «карпатівці» провели чергову контратаку по правому флангу, котра завершилась ударом у ближній кут, та м’яч поролетів повз стійку, а через хвилину вже своєчасний вихід Сергія КАРПОВА з воріт, врятував бурштинську команду від пропущеного голу.
Ігор ДОЛОТКО, виконуючи штрафний удар, на 22-й хвилині, вирішує пробити по воротах. Воротар львів’ян відбив м’яч кулаками та неподалік опинився Дмитро ГОЛОВКО, котрий ефектним ударом в падінні «через себе» покарав воротаря за грубу помилку. 1:0!!!
Незважаючи на пропущений гол, уже через дві хвилини, невгледівши нападника суперників, захисники «Енергетика» дозволили пробити по власних воротах, та «неповіривши в своє щастя» карпатівець зробив це вкрай невдало. З кожною хвилиною тиск на бурштинські ворота зростав: один за одним виникали моменти, та фортуна була на нашій стороні!
На 30-й хвилині, Володимир РУДНИЦЬКИЙ, перехопивши атаку львів’ян, відпасував Сергію СЄРГЄЄВУ, а той в свою чергу, запустив по лівому флангу Дмитра ГОЛОВКА. Протягнувши м’яч аж до штрафного майданчика Дмитро хотів уже віддати передачу на когось із партнерів, та побачивши, що його залишили без опіки, наважився на удар... 2:0!!!
Львівські футболісти навіть не думали здаватись. Про це свідчила кількість проведених атак вкінці першого тайму. На 40-й хвилині зустрічі, Сергій КАРПОВ парирував черговий удар. Через хвилину– відразу троє захинників кинулись під м’яч та заблокували постріл львівського футболіста, а ще через дві– Микола ЛАЗОРИК прийняв на себе гарматний удар.
Разом із свистком арбітра, що сповістив про початок другого тайму, львівська команда кинулась відігруватись. Небезпека біля воріт «Енергетика» не зникала практично протягом перших десяти хвилин. Воротар Сергій КАРПОВ парирував декілька небезпечних ударів, а на 19-ій хвилині другого тайму зірвав оплески практично у всіх присутніх, «потягнувши» м’яч з-під поперечки воріт, після рекошету...
На 65 хвилині замість Романа СТЕПАНОВА вийшов Тарас МИКУШ з появою якого, гра «Енергетика» стала значно гострішою. Вже через декілька хвилин бурштинські футболісти організували швидку контратаку: Дмитро ГОЛОВКО, який був безперечно найкращим у складі нашої команди в цій зустрічі, «видерши» м’яч у захисника, забіг у штрафний майданчик львів’ян та відкинув його під удар Ігору КАЛАПАЧУ. Ігор пробив, та досвідчений Юрій Мартищук, який зайняв ворота «Карпат» у другому таймі, перевів його удар на кутовий.
До кінця матчу на полі точилася безкомпромісна боротьба за центр поля. Більшою перевагою володіли дублери «Карпат», та їх атаки грамотно локалізовували захисники і голкіпер «Енергетика». Бурштинці грали на контратаках, щоправда їх стримували львів’яни методом дрібного фолу. Під завісу другого тайму Михайло Степанович САВКА замість РУДНИЦЬКОГО випустив на поле Вадима ГУМЕНЮКА, що дозволило провести нову хвилю контратак. В одному з епізодів Тарас МИКУШ, скориставшись помилкою львівських захисників, перехопив м’яч та відразу віддав його на ДОЛОТКА. Ігор побив та, нажаль, удар заблокував суперник... Приємно відзначити, що до самого фінального свистка на полі по -справжньому «бились» дві сильні команди!
Як повідомив тренерський штаб нашої команди: до кінця сезону вибув Мстислав ТАРАС (перелом ноги), в лазареті команди також перебуває воротар Іван ФЕЛЬДЕ, котрий пошкодив руку на одному з тренувань. Наразі він готується за індивідуальною програмою...
в.о. прес-атташе ФК «Енергетик» - БАЦАЛА МИКОЛА.
Переглядів: 1262 | Додав: MAZAFAKA | Рейтинг: 4.0/3 |