[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Обговорення на сайті » оформлення сайту » Яким ви бажаєте бачити сайт фан-клубу "Енергетик" Бурштин? (Побажання сайту)
Яким ви бажаєте бачити сайт фан-клубу "Енергетик" Бурштин?
energetyk-bДата: Понеділок, 08.09.2008, 10:03 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Статус: Offline
Оскільки бурштинський клуб не має сайту фанати вирішили створити сайт, де можна буде ознайомитись з інформацією про наш клуб. Що потрібно зробити нам а також керівництву клубу для процвітання нашої команди? cool
 
TRJДата: Понеділок, 08.09.2008, 23:37 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Вітаю вас із початком роботи (до адмінів).
Шановні, а чому ви зареєструвалися на російському домені?
Пропоную вам одну річ. Я в юкозі на днях зереєстрував сайт energetykfc.at.ua. Планував прикріпити його до свого сайту west-football.org.ua як піддомен (http://energetykfc.west-football.org.ua). Мета - освітлювати події навколо клубу.
Але так як ви явилися, то я з радістю можу повністю передати в користування вказаний вище сайт. Безвозмезно. І одрузу пропоную співпрацю із сайтом ФК ЛЬВІВ і сайтом "Футбол Івано-Франківщини".
Чекаю, що хтось із адмінів звяжеться зі мною через аську. Мій номер - 449011386.
Бажаю успіхів.


Караван іде, собаки гавкають.
 
ЯлюблюBMWДата: Понеділок, 29.09.2008, 15:26 | Повідомлення # 3
Експерт
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Статус: Offline
Красивим biggrin

Додано (29.09.2008, 16:21)
---------------------------------------------
energetyk-b, привіт монстир спілкування

Додано (29.09.2008, 16:26)
---------------------------------------------
скоро він перетворится в зірку і ручками весь світ обійме не чіпайте його не треба хай він сили у собі знайде

 
AHAPXICTДата: Понеділок, 29.12.2008, 09:53 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Все гаразд, досить не погане оформлення, по 10 бальній системі можна поставити 8+, 9 балів. Для пожвавлення можна чат, якись яскравіший, на ширину монітора помістити, а так все гаразд. Повірте моєму досвіду. І зробіть рекламу сайту, повісьте пару банерів в Бурштині, на фудбольному матчі і т.п.

Я не страшний, я ніжний і пухнастий
 
Форум » Обговорення на сайті » оформлення сайту » Яким ви бажаєте бачити сайт фан-клубу "Енергетик" Бурштин? (Побажання сайту)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Наше опитування
Найкращий гравець «Енергетика» в першій лізі (2005/2006 – 2008/2009рр.
Всього відповідей: 341
Сауны города Москвы
Попадая в сауны города Москвы понимаешь, что жизнь прожита не зря. Московские сауны всегда восстановят силы спортсмена.
Статистика