[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Обговорення на сайті » оформлення сайту » Можливі придбання Енергетика!!!! (Кого треба купити Енергетику, щоб залишитись в першій лізі?)
Можливі придбання Енергетика!!!!
energetyk-bДата: Вівторок, 21.10.2008, 16:07 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Статус: Offline
Після закінчення половини сезону планується підсилення команди для збереження команди в першій лізі...
Що потрібно зробити тренерам? Повернути проданих гравців чи шукати молодих перспективних гравців в інших командах???
 
ігорДата: П`ятниця, 24.10.2008, 17:28 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Статус: Offline
Та в області тьма народу,яка пройщла вищу і першу лігу,тільки грошей трохи і все
 
LUKAДата: Понеділок, 03.11.2008, 11:35 | Повідомлення # 3
Апостол
Група: Перевірені
Повідомлень: 42
Статус: Offline
Потрібно тепер повідбирати найкращих з області і просто награвати склад, так вже не вилетять через фінансову кризу в деяких клубах... Заберіть Худобяка в Прикарпатті, Мостового, зробіть відбір молоді...
 
GYFI_18Дата: Вівторок, 04.11.2008, 15:35 | Повідомлення # 4
Львівянин
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Статус: Offline
"Енергетику" потрібно не зациклюватись на вікових гравцях, подивіться скільки в нас молодих талантів. Напримір в академії Фк "Карпати" стільки талантів пропадає граючи за села в обласних змаганнях! Керівництву Енергетика требе задуматись над поступовим омолодженням складу, підібрати хорошого тренера-спеціаліста по молоді. І можливо в них щось вийде. тай по фінансах на молодих більше з економлять. Але я не маю наувазі що треба розганяти всіх ветиранів, навпаки їх треба заохочувати конкуренцією з боку молодих і перспективних гравців. БАЖАЮ УСПІХУ "ЕНЕРГЕТИКУ"!!!!!!!!
 
pfcDesnaДата: Неділя, 30.11.2008, 13:19 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Статус: Offline
wink wink wink
треб миняты Руководство клубу
томущо с такою грою Єнергетику буде погано
Прикріплення: 8421394.jpg (82.5 Kb)
 
energetyk-bДата: Неділя, 30.11.2008, 13:43 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Статус: Offline
керівництво так багато робить щоб залишити команду для Бурштина в 1 лізі!!! Все буде в шоколаді) cool Віримо в команду!
 
ADID@SДата: Середа, 03.12.2008, 14:45 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
просто тре було не продавати грвців

ромасько
 
pfcDesnaДата: П`ятниця, 05.12.2008, 16:50 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Статус: Offline
так да_)
 
snezhinkaДата: Понеділок, 08.12.2008, 19:19 | Повідомлення # 9
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Извините, я чуточку не в ту тему напишу... Почему я не могу просмотреть фотографии??? Там написано, чтоб я обращалась к администраторам сайта...
 
energetyk-bДата: Вівторок, 09.12.2008, 10:41 | Повідомлення # 10
Admin
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Статус: Offline
Дякую за питання! Думаю тепер фотки можна нормально переглядати. В випадку інших незрозумілих питань звертайтесь до адміна...
 
Форум » Обговорення на сайті » оформлення сайту » Можливі придбання Енергетика!!!! (Кого треба купити Енергетику, щоб залишитись в першій лізі?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Пошук
Наше опитування
Найкращий гравець «Енергетика» в першій лізі (2005/2006 – 2008/2009рр.
Всього відповідей: 341
Сауны города Москвы
Попадая в сауны города Москвы понимаешь, что жизнь прожита не зря. Московские сауны всегда восстановят силы спортсмена.
Статистика